wz

 Aranžování

Na sušených květinách je nejhezčí to, že nám umožňují těšit se z jejich barev a krásy po celý rok. V období neživé zimy, kdy jsou čerstvé květiny hůře dostupné nebo příliš drahé, a tím mimo dosah pro mnohé z nás, poskytuje aranžmá ze sušených květin atraktivní a lehce dostupnou alternativu.

MOJE TVORBA:

Potřeby?? Květiny, trávy, bodláky,.... Celé léto a podzim choďte do přírody a sbírejte a sbírejte!! Já osobně sbírám skoro vše! Na půdě usuším a pak uvidím, jestli je to použitelné nebo ne....

Měla jsem starý květináč, ten jsem omotala hnědou bavlnou. Nahoru jsem pomocí přírodního provázku připevnila přírodní papír! Vytvoří nám "límeček". Já používám na aranžování zelený florex (aranžovací hmota), protože ten šedý na aranžování suchých květin je mimo moje finanční poměry. Na oživení jsem použila mašličku z červeného a přírodního lýka.

 

Na výrobu budete potřebovat krabičku, koudel, 3 růže, látku, suché klacíky,aranžovací hmotu, lepící pistole nebo Herkules.

Krabičku jsem oblepila látkou, na ni pomocí lepící pistole přilepila klacíky. Dovnitř jsem dala aranžovací hmotu a zamaskovala ji koudelí. A nakonec do aranžovací hmoty napícháme růže a zbylé klacíky.

UKÁZKY CIZÍ TVORBY:

                   

zpět na techniky